FACEBOOK INSTAGRAM
FACEBOOK INSTAGRAM

Lašas po lašo ir… Vandenynai

2019-10-14

Labas. Mes esame Eglė ir Sigita, dvi bendramintės, susipažinusios Instagram’e. Ne kartą susitikusios sugalvojome sukurti Vandenynus – projektą, kurio pagalba norime dalintis savo žiniomis apie tvarų gyvenimą. Norime, kad Vandenynai taptų ta vieta, kur lengviausia rasti informacijos kaip gyventi aplinkai draugišką gyvenimą. O mūsų tekstai įkvėptu jus įsileisti tvarius sprendimus į savo namus. Labai norime, kad kiekvieno mūsų pastangos kaip maži lašeliai susilietų į didelį pokyčių vandenyną tam, kad ne tik mūsų vaikams, bet ir anūkams čia gyventi būtų gera.

Mes tikime, kad žinios apie mus supančią aplinką ir mūsų pačių įtaką jai ugdo supratimą bei norą keistis. Norime dalintis savo ir bendraminčių žiniomis, kad aplink mus rastųsi vis daugiau žinančių ir savo gyvenimo būdą keičiančių žmonių. Kad išėję iš savo socialinio burbulo neliktume nustebę, jog dar yra atliekas į vieną konteinerį metančių žmonių. Svajojame, kad atsakingas vartojimas ir tvarus gyvenimas būtų kasdienybė ir įprotis kiekvienam, o ne išsigalvojimas, kaip kartais pasitaiko išgirsti.

Žinome, yra žmonių, kurie neturi laiko ieškoti detalios informacijos internete, skaityti reglamentus ar domėtis naujausiais klimato kaitos tyrimais, todėl pasakosime ne tik apie kasdienybę palengvinančius tvarius sprendimus, kuriuos lengva savo gyvenime taikyti kiekvienam. Daug dėmesio skirsime klimato kaitai ir kaip kiekvieno veiksmai gali keisti esamą situaciją. Pasakosime apie vandenynus bei juose plaukiojančias šiukšlių salas ir žmones, kurių veiksmai keičia situaciją.

Kartu su Jumis visais, kurie skaito, domisi ir po mažą, bet tvirtą žingsnį keliauja tvaresnio gyvenimo link, kursime sąmoningą ir mąstančią bendruomenę. Tikime, kad svarbiausia pradėti nuo savęs ir savo kiemo. Ir mažas gamtai draugiškas pokytis kasdienybėje yra didelio pokyčio dalis. Ir mažas lašas yra didelio vandenyno dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *