FACEBOOK INSTAGRAM
FACEBOOK INSTAGRAM

Pasidaryk pats: trys žaislai iš daiktų, kuriuos galėtume išmesti

2020-08-05

Daugelis namuose turime daiktų, kuriuos galėtume išmesti. Ką galime pagaminti iš kiaušinių dėklo? O kaip panaudoti dėžę nuo siuntos? Neišmesk, o pasidaryk žaislą, sako mama Vaida, kuri kartu su dukryte Maja savo Instagram paskyroje Pupsas blog dalinasi kelionių įspūdžiais, laisvalaikio praleidimo būdais, pasidaryk pats idėjomis. Mama Vaida sako: „Labai tikiuosi, kad kažkas įsikvėps kurti kartu su mažaisiais. Juk kartais tenka išgirsti, kaip mamos kalba „pažaidžia ir nebeįdomu”. O gal savo sukurtas žaislas ar veikla bus įdomesnė? Ir tam nereikia nieko pirkti, galima panaudoti tuos daiktus, kuriuos gauname atkeliavus siuntai arba parsinešame iš parduotuvės ir ketiname išmesti.”

Dalinamės trimis mamos Vaidos sukurtomis #neišmeskopadarykžaislą idėjomis.

LAIVELIS 

Ši idėja paprasčiausia, o ir šlapios pramogos prie ežero, upelyje ar baseine patrauks ne vieną. 

Jums reikės:

Virvutę perverkite per kiaušinių dėklą. Įsmeikite surastą pagaliuką ir ant jo užmaukite lapą.

Smagių pasiplaukiojimų vandenyje! 

BOKŠTAS

Gavote dėžę nuo siuntos? Arba turite daug kartono? Siūlau jį sukarpyti įvairiomis formomis: kvadratais, stačiakampiais, ovalu ar net su langais. Tuomet šonuose padarykite vienodais atstumais ir vienodo dydžio įkirpimus.

Belieka pabandyti sujungti ir pastatyti aukščiausią bokštą. O gal meno skulptūrą? Nes atrodo įspūdingai! Norite spalvų, nuspalvinkite, vaikams bus dar smagiau ir papildoma veikla. 

LOVA 

Paskutiniu metu nemažai sukurėme žaislų peliukams. Sumeistravome mašiną, teatrą, o dabar lovą. Tokie žaislai tinkami ne tik mažiems peliukams, bet ir mažoms lėlytėms ar kitiems gyvūnėliams, su kuriais mėgsta žaisti jūsų vaikas. Lovai padaryti panaudojome tvirtą sulčių pakelį, kuriame iškirpome skyles (žr. paveikslėlį žemiau), nudažėme. Kad būtų beveik karališka lova, su karštais klijais priklijavome medžiagos likučius. 

Dukrytė žaidžia, guldo miegoti peliukus, o jie sapnuoja pačius nuostabiausius sapnus. 

Smagu, jeigu daugiau žmonių prisijungtų prie #NeišmeskOpadarykŽaislą arba #NeišmeskOpanaudok. Tikiu, kad po kurio laiko gims vis daugiau idėjų. Kuriomis mes irgi dalinsimės.

Pupsas Blog, mama Vaida ir mažoji Maja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *