FACEBOOK INSTAGRAM
FACEBOOK INSTAGRAM

Apie Vandenynus

Vandenynai – tai daugiau nei tinklaraštis. Tai bendruomenė. Tai jūs – žmonės, kurie domitės tvarumu ir kaip patys galime savo veiksmais prisidėti prie švaresnės rytdienos. Čia kalbame apie klimato kaitos problemas, kaip paprastais būdais galime gyventi tvariau, dalinamės tvarumo naujienomis, skatiname pagalvoti apie savo vartojimo įpročius ir raginame juos keisti.

Kiekvienas atskirai galime pakeisti nedaug, tačiau manome, kad kiekvienas žmogus gali būti didelio pokyčio dalis. Jūs galite būti pokyčio dalis, mes esame pokyčio dalis. Mes visi kartu galime nuversti kalnus!

Vandenynai – tai vieta, kur kiekvienas norintis prisidėti prie švaresnio pasaulio rytoj, rastų sau reikalingą informaciją vienoje vietoje. Noriu kuo plačiau skleisti žinią apie tvarų gyvenimą ir idėjas, kaip galime pradėti taip gyventi. Galvoti, kas liks po mūsų, dabar yra tinkamiausias laikas ir kiekvienas, nors ir mažas žingsnis švaresnės mūsų visų aplinkos link, yra svarbus ir vertingas. Būkime tas pokytis, nes juk svarbiausia švarūs Vandenynai!

Eglė, vandenynai.eu įkūrėja